ОСТАННІ НОВИНИ

Поплічники Садового хочуть збудувати на Шота Руставелі готель

Наталя Дуляба

|

Цього четверга, 29 листопада, під час сесії Львівської міської ради депутати розглядатимуть питання про затвердження ПрАТ «Центр енергетичних інновацій» та ПП «Нордік» проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Шота Руставелі, 7. Відповідне питання включене до порядку денного, передає кореспондент Львівського порталу.

 

Як йдеться у проекті рішення, наприкінці жовтня до мерії звернулись ПрАТ «Центр енергетичних інновацій» та ПП «Нордік», оскільки хочуть погодити розроблений проект землеустрою та отримати земельну ділянку на вул. Шота Руставелі, 7 площею 0,089 га в оренду на 10 років.

Сьогодні на цій земельній ділянці розташована 6-поверхова будівля Науково-дослідного і проектно-вишукувального інституту «Львівтеплоелектропроект», правонаступником майна якого якраз і є ПрАТ «Центр енергетичних інновацій». Відтак компанія хоче реконструювати цей будинок та добудувати його під готель із приміщеннями громадського призначення.

Реклама партнерів

Наразі земельна ділянка площею 0,089 га належить до земель промисловості, транспорту та зв’язку, тому її хочуть перевести у землі житлової та громадської забудови. Також ділянка входить в історичний ареал Львова.

Зазначимо, що в липні цього року Львівська міська рада дозволила ПрАТ «Центр енергетичних інновацій» та ПП «Нордік» поділити земельну ділянку на вул. Шота Руставелі на дві окремі площею 0,1 га та 0,089 га. На першій ділянці приміщення планують реконструювати (із прибудовою і надбудовою) під офіс із приміщеннями громадського призначення, на іншій – облаштувати готель із громадськими приміщеннями. Технічну документацію на земельну ділянку площею 0,1 га також розглядатимуть депутати під час сесії 29 листопада.

Червоним кольором виділений майбутній готель, жовтим – реконструйований офісний центр.

Якщо мерія затвердить проект землеустрою на ділянку площею 0,089 га на вул. Шота Руставелі, 7, то ПрАТ «Центр енергетичних інновацій» та ПП «Нордік» сплачуватиме за її оренду до бюджету Львова 164 тисячі гривень на рік.

Згідно з даними аналітичної системи YouControl, ПрАТ «Центр енергетичних інновацій» створили у 1994 році, воно зареєстроване саме на вул. Шота Руставелі, 7. Засновниками товариства є 286 фізичних і юридичних осіб, втім кінцевими бенефіціарними власниками є Богдан Пужак та Ростислав Крок, а керівником «Центру енергетичних інновацій» є Володимир Гриценко. Всі вони були співвласниками компанії «Галицькі інвестиції», яка належала міському голові Львова Андрію Садовому.

Основний вид діяльності ПрАТ «Центр енергетичних інновацій» вказаний як надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна, а розмір статутного капіталу становить 484 380 гривень.

Приватне підприємство «Нордік» своєю чергою зареєстроване на вул. Зеленій, 149, створили його у 2005 році. Власником підприємства є відомий бізнесмен Зіновій Козицький, який окрім видобутку нафти і газу, займається будівництвом сонячних та вітроелектростанцій на Львівщині.

Приватне підприємство «Нордік» займається будівництвом трубопроводів, розмір його статутного капіталу складає 300 тисяч гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...