ОСТАННІ НОВИНИ

Новояворівськ прийме матчі ІІ етап Карпатської молодіжної хокейної ліги

Юлія Шпак

|

Упродовж  9 – 11 листопада на Льодовій арені у місті Новояворівськ відбудуться матчі ІІ етапу Карпатської молодіжної хокейної ліги U-19 сезону 2018-2019 рр. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

 

У межах змагань ХК «Галицькі Леви» U-19 на домашній арені боротиметься з командами: «СДЮСШОР» (Харків), «Крижинка» (Київ), MMKS «Podhale» (Новий Тарг, Польща), HK Mládež Michalovce (Словаччина),  Gladiators Dunarea (Румунія), STS UKS Niedzwiadki  (Sanok Польща).

Зазначимо, що загалом в етапі візьмуть участь 7 хокейних колективів з 4-ох країн Європи.

Почесними гостями 2-го етапу стануть колишні канадські гравці НХЛ – брати Вейн та Дейв Бабичі, які братимуть участь в офіційній церемонії відкриття етапу та проведуть у Львові , 6 листопада, серію майстер-класів для вихованців дитячо-юнацької спортивної школи ХК «Галицькі Леви». Також брати Бабичі планують відвідати місто Броди, щоб побачити Батьківщину своїх предків та громаду міста.

Нагадаємо, після першого етапу, який відбувся у Новому Таргу лідирують «Галицькі Леви» та словацькі «Mládež Michalovce», в активі яких по 13 очок після 6-ти зіграних поєдинків.

9 листопада (п’ятниця)

09:30 «Gladiators Dunarea» Galati – MMKS «Podhale Nowy Targ»

11:00 STS UKS «Niedzwiadki Sanok» – «Галицькі Леви»

12:30 HK Mládež Michalovce – «Крижинка Київ»

14:00 MMKS «Podhale Nowy Targ» – «СДЮСШОР Харків»

15:30  Церемонія відкриття

16:00 «Галицькі Леви» – «Gladiators Dunarea»

17:30 «Крижинка Київ» – STS UKS «Niedzwiadki Sanok»

19:00 «СДЮСШОР Харків»- HK «Mládež Michalovce»

10 листопада (субота)

09:00 «Галицькі Леви»- «СДЮСШОР Харків»

10:30 «Gladiators Dunarea» – STS UKS «Niedzwiadki Sanok»

12:00 HK «Mládež Michalovce» – MMKS «Podhale Nowy Targ»

13:30 «Крижинка Київ»- «Галицькі Леви»

15:00 «СДЮСШОР Харків»- «Gladiators Dunarea»

16:30 MMKS «Podhale Nowy Targ» –  «Крижинка Київ»

18:00 STS UKS «Niedzwiadki Sanok» – HK «Mládež Michalovce»

11 листопада (неділя)

8:00  «Крижинка Київ» – «Gladiators Dunarea»

9:30  STS UKS «Niedzwiadki  Sanok» – «СДЮСШОР Харків»

11:00  «Галицькі Леви» – MMKS «Podhale Nowy Targ»

12:30  «Gladiators Dunarea» – HK «Mládež Michalovce»

14:00  «СДЮСШОР Харків» – «Крижинка Київ»

15:30  MMKS «Podhale Nowy Targ» – STS UKS «Niedzwiadki Sanok»

17:00  HK «Mládež Michalovce» – «Галицькі Леви»

18:30  Церемонія закриття

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...