ОСТАННІ НОВИНИ

Із Польщі намагалися нелегально провезти 60 кг спортивного харчування та вітамінів

|

За ніч митники викрили спроби незаконного переміщення продуктів харчування та сигарет. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ГУ ДФС у Львівській області.

 

Так,  в пункті пропуску для автомобільного сполучення «Краковець» під час митного контролю легкового транспортного засобу «NISSAN» працівники митниці  виявили факт незаконного переміщення сигарет. Їх намагався вивезти до Республіки Польщі 21-річний  мешканець Львівщини. 248 пачок сигарет без марок акцизного збору України було приховано  у передніх дверях автомобіля.

В іншому випадку під час митного контролю рейсового автобуса,  який прямував з Республіки Польщі працівники митниці виявили майже 60 кг спортивного харчування та вітамінів. Їх намагався ввезти до України громадянин України, водій одного з ТзОВ Івано-Франківська. Цей товар містився у багажному відділені автобуса серед інших продуктів харчування. Про нього водій під час усного опитування не заявив, у митниій декларації не вказав.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбачені ч. 1 ст. 483 та ст.472 Митного кодексу України. За цими фактами складено протоколи про порушення митних правил. Предмети правопорушення, а також автомобіль «NISSAN» 2000 р.в. вилучено. Їх вартість яких буде встановлено додатково. Справи скерують до суду, який і визначить покарання.

 

 

 

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...