ОСТАННІ НОВИНИ

Далеке та близьке, знайоме та незвідане. Програма Львівського органного залу на листопад

Соломія Григор'єва

|

В останній місяць осені Львівський органний зал підготував 27 концертів, серед яких сольний концерт одного з найяскравіших світових піаністів свого покоління – Вадима Холоденка, цикли прелюдій та фуг Баха та Шостаковича у виконанні піаністів Дмитра Онищенка та Джонатана Пауела та авангардні твори Джіачінто Шелсі від вокалістки Наталії Пшенічнікової. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі будинку органної музики.

 

Далеке

Листопад принесе до Львова скандинавські музичні мотиви. 16 та 18 листопада у Львівському органному залі звучатимуть твори Едварда Ґріґа та Яна Сібеліуса у виконанні піаніста Дмитра Микитина. Глядачі зможуть насолодитися Сюїтою №1 “Пер Ґінт” і фортепіанною сонатою опус 12 Яна Сібеліуса.

Реклама партнерів

Ще одним грандіозним музичним проектом для Львова стане концерт британського піаніста Джонатана Пауела. 28 та 30 листопада він виконає легендарний цикл Дмитра Шостаковича “24 прелюдії та фуґи”.

Близьке

Львівський піаніст, який відвідав з концертами пів земної кулі, повертається до Львова. Лауреат понад 10-ти міжнародних конкурсів, володар премії “Людина року” в Україні, піаніст Дмитро Онищенко 2 листопада гратиме перший том циклу “Добре темперований клавір” Йоганна Себастьяна Баха.

Незвичний проект для малечі підготували молоді львівські піаністи Дмитро Микитин та Андрій Макаревич. 11 листопада відвідувачі матимуть можливість переглянути мультфільм у супроводі живої музики.

Органну версію саундтреків з улюблених фільмів “Зоряні війни”, “Пірати Карибського моря”, “Вогнем і мечем”, “Агент 007” у виконанні Надії Величко можна буде послухати 24 листопада в рамках концерту “Музика до фільмів. Орган”.

Знайоме

Вдруге до Львова, з єдиним концертом, завітає лауреат Золотої медалі та всіх спеціальних призів конкурсу ім. Вана Кліберна (США) Вадим Холоденко, який 10 листопада презентує свій речиталь.

Поринути у світ оперних шедеврів та відомих естрадних хітів глядачі зможуть 15 листопада в рамках проекту “O sole mio: оперні шедеври”. Баритон Ростислав Держко під фортепіанний супровід Ірини Бодник подарують слухачам класичні оперні шедеври  “O sole mio” Капуа, і бравурний марш Тореодора з “Кармен” Бізе, а також відомі хіти ХХ століття “Києве мій” Шамо й “Strangers in the night” Кемпферта.

Низку концертів виконають солістки Львівського органного залу Надія Величко та Олена Мацелюх. Зокрема, відомі концертні програми “Суботній вечір з органом” (3 листопада), “Органний ланч з Бахом” (4 листопада), “Органні шедеври” (11 листопада), “Ваґнер та друзі” (18 листопада) й “Пори року Вівальді” (17 та 23 листопада).

Незвідане

18 листопада у стінах Львівського органного залу музика оживе: стане кольоровою та набуде форми. Після великого успіху першого показу “Органного шоу” львів’яни знову дивуватимуться новими візуалізаціями Альберта Врубеля і безсмертною класикою у виконанні органістки Надії Величко.

Поціновувачів сучасної музики запрошуємо 29 листопада на концерт “Код Шелсі” талановитої співачки Наталії Пшенічнікової, в якому медитативність, сакральність, простота й складність світу передані через голос однієї жінки. Співачка в своєму виступі міксує древні вірменські монодії та авангардні твори Джіачінто Шелсі, пісні середньовічної монахині Гільдеґарди Бінгенської і нашої сучасниці Софії Губайдуліної.

Докладніше про події Органного залу в листопаді – тут

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...