ОСТАННІ НОВИНИ

1 листопада у Львові збільшать кількість маршруток, що курсують до кладовищ

Олена Карп'юк

|

1 листопада, у День всіх святих, у місті планують посилити роботу громадського транспорту, який курсує до кладовищ. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі міськради Львова.

 

У зв’язку зі збільшенням кількості пасажирів, які прямуватимуть до міських кладовищ, а також щоб полегшити їхній доїзд до місць поховань, 1 листопада у Львові посилять роботу громадського транспорту, який курсує до цвинтарів.

Також львів’янам нагадують: на територію кладовищ заборонено заїжджати легковими машинами.

Реклама партнерів

«Відповідно до законодавства, заборонено заїзд приватного транспорту на територію кладовищ. Тому ми просимо мешканців про це пам’ятати, особливо 1 листопада, під час святкування 100 річниці проголошення ЗУНР та Дня всіх святих, коли відбуватиметься масове відвідування родинних поховань на цвинтарях міста.

Заїзд на легкових автомобілях буде дозволений з 16:00 до 18:00 год. для відвідування родинних поховань людям з інвалідністю та особам похилого віку, які не здатні пересуватися самостійно і потребують перевезення на автомобільному транспорті. Просимо поважати один одного та не створювати незручностей відвідувачам і працівникам кладовищ», — повідомили в управлінні інженерного господарства міськради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...