ОСТАННІ НОВИНИ

Молодь Львівщини запрошують на зустріч з бійцями добровольчих батальйонів

|

У п’ятницю, 26 жовтня, о 17.00 год. в приміщенні Львівського обласного молодіжного центру відбудеться зустріч молоді з бійцями добровольчих батальйонів «ОУН» та «Правий Сектор», які брали участь в антитерористичній операції на сході України. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

 

Під час зустрічі молодь матиме змогу дізнатись про участь добровольчих батальйонів в російсько-українській війні, особливості побуту бійців на фронті, життя після війни та військово-патріотичне виховання сучасної молоді.

Учасники зустрічі – Крупа Олег (Сабат), Тарас Бобанич (Хамер) – бійці Добровольчого Українського Корпусу «Правий сектор» та Антон Петрівський (Мойва), Роксолана Лупан (Лисичка) – бійці Добровольчого Батальйону «ОУН».

«Серед учасників зустрічі – добровольці, які стали на захист української держави і зможуть розповісти про пережиті події та уроки. Запрошуємо молодь поспілкуватися із бійцями, поставити запитання, які хвилють щодо державотворення, боротьби з агресором. В  час війни ми не повинні бути байдужими, а навпаки цікавитись нашою історією, бо освічена нація зможе здолати будь-якого ворога», – зазначив директор департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Андрій Ковальський.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...