ОСТАННІ НОВИНИ

Чиновницю Дрогобицької міськради оштрафували за корупцію

Дарина Смеречанська

|

Державного реєстратора виконкому Дрогобицької міської ради покарано за корупцію: посадовиця не вказала отримала у дохід 770 тис. грн від продажу майна та несвоєчасно повідомила про такі суттєві зміни Національне агентство з питань запобігання корупції. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі прокуратури Львівської області.

 

За участі органів прокуратури області забезпечена участь прокурора у розгляді судом справи про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, стосовно державного реєстратора сектору відділу-центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Дрогобицької міської ради.

Зокрема, вказана особа отримала у дохід 770 тис грн від продажу майна та несвоєчасно повідомила про такі суттєві зміни Національне агентство з питань запобігання корупції.

У зв’язку з цим, працівниками УЗЕ у Львівській області складено адміністративний протокол про вчинення державним реєстратором адмінправопорушення, передбаченого ч.2 ст.172-6 КУпАП (порушення вимог фінансового контролю).

За наслідками судового розгляду правопорушницю визнано винною та застосовано стягнення у вигляді 1700 грн штрафу.

Рішення суду набрало законної сили.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...