ОСТАННІ НОВИНИ

«Нове обличчя кордону»: у пункті пропуску «Шегині» шукають працівників

Юлія Шпак

|

Розпочато етап подачі електронних анкет для проходження відбору за програмою «Нове обличчя кордону» у відділення інспекторів прикордонної служби «Шегині» (тип А) відділу прикордонної служби «Шегині». Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Мостиського прикордонного загону.

 

Сама програма відбору передбачає наступні етапи:

  • Реєстрація – до 16 листопада 2018 року;
  • Тестування – з 19 по 23 листопада 2018 року;
  • Медична комісія – з 21 листопада по 14 грудня 2018 року;
  • Перевірка рівня фізичної підготовки та кваліфікаційна співбесіда – з 17 по 21 грудня 2018 року;
  • Навчання – з 14 січня 2018 року (6 місяців, із них 1,5 місяців стажування в підрозділах проходження служби).

У відомстві нагадують, що відбір проводиться як серед військовослужбовців Державної прикордонної служби України ― на посади сержантського та офіцерського складу, так і серед цивільної молоді ― на посади сержантського складу.

Після проходження відбору кандидати гарантовано отримають престижну роботу в лавах Держприкордонслужби з можливістю кар’єрного зростання, гідну зарплату розміром від 9 тисяч гривень, безкоштовне медичне забезпечення та соціальний захист, а також професійну підготовку в навчальних центрах ДПСУ.

Процедура відбору кандидатів передбачає дві фази: спочатку потрібно подати електронну анкету на сайті проекту, а потім ― пройти психологічне тестування, а також тести на загальні здібності та знання іноземної мови. На фінальній фазі кандидати проходять медичну комісію і перевірку рівня фізичної підготовки.

Проект «Нове обличчя кордону» реалізовується за сприяння Посольства США та Міжнародної організації з міграції в Україні. Основною метою проекту є реформування прикордонних підрозділів і створення сучасних відділів з професійним, умотивованим, принциповим персоналом, який буде ефективно виконувати функції держави на кордоні.

Детальну інформацію про проект ви можете знайти на веб-сайті http://newface.dpsu.gov.ua/

 

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...