ОСТАННІ НОВИНИ

Супрун нагадала, які щеплення потрібно робити дорослим

Юлія Шпак

|

В.о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун нагадує, що існують хвороби, імунітет проти яких, зберігається не на все життя. Тому і в дорослому віці варто проводити ревакцинацію.

 

№До хвороб, від яких треба вакцинуватись повторно, відносяться дифтерія та правець. Імунітет проти них зберігається близько 10 років. Тому перше щеплення в дорослому віці має бути проведене у 26 років. Далі ревакцинуватись потрібно кожні 10 років. Така вакцинація проводиться за календарем профілактичних щеплень, тому її можна зробити безоплатно у вашого сімейного лікаря чи терапевта», – йдеться у повідомленні Уляни Супрун.

В.о. міністра охорони здоров’я України  зазначає, що є хвороби, від яких ми в дитинстві отримуємо надійний захист – кір, краснуха та паротит. Якщо ви не пам‘ятаєте, чи вакцинувались в дитинстві та не маєте про це ніякої інформації – зверніться до вашого лікаря. Вакцини від цих хвороб є безоплатними для дітей і дорослих із груп ризику: медиків, освітян, студентів, військових, учасників Операції об‘єднаних сил.

Також вона закликає: «Якщо ви ще не зробили щеплення – заплануйте візит до свого лікаря».

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...