ОСТАННІ НОВИНИ

У спортивного товариства «Динамо» відібрали більше 10 тисяч га мисливських угідь на кордоні з Польщею

Олена Карп'юк

|

Вчора, 8 серпня, Господарський суд м. Києва повністю задоволив позов військової прокуратури Західного регіону до Львівської обласної ради, Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства, громадської організації «Львівська обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» щодо законності надання та використання 10,2 тисяч га мисливських угідь. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі військові прокуратурі Західного регіону.

 

Вказані ділянки знаходяться на території Львівщини в межах прикордонної смуги уздовж державного кордону з Польщею.

«Рішенням суду визнано незаконним та скасовано рішення Львівської облради від 9 жовтня 2012 року. Окрім того, визнано недійсним укладений на його підставі між Львівським обласним управлінням лісового та мисливського господарства та громадською організацією договір про умови ведення мисливського господарства на землях прикордонної смуги», – йдеться у повідомленні.

Реклама партнерів

Суд, підтримавши законність позовних вимог прокуратури, визнав, що вказане рішення облради та укладений на його підставі договір прийнято всупереч положенням законодавства. На землях оборони, у тому числі прикордонної смуги, заборонено здійснювати використання мисливських угідь.

Згідно з даними бізнес-сервісу YouControl, керівником Львівської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» є екс-очільник поліції Львівщини Дмитро Загарія.

Також Львівський портал повідомляв, що Львівська обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Динамо»  України реконструює комплекс басейну «Динамо», що на вулиці В. Стуса, 4.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.