ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові старі басейни «Динамо» перетворять у сучасний спортивно-відпочинковий комплекс. Оновлено

Катерина Родак

|

У Львові реконструюють старі басейни  «Динамо», що на вулиці Стуса, 4, які роками перебували у несправному технічному стані. Відкрити оновлений водний комплекс планують у 2019 році.

 

Сьогодні, 16 лютого, виконавчий комітет погодив видачу містобудівних умов та обмежень для проектування ГО “Львівська обласна організація фізкультурно-спортивного товариства “Динамо“ України“ комплексу басейну “Динамо“ на вулиці В. Стуса, 4.

Так, «Львівська обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» реконструює чаші басейнів, трибуни та приміщення для обслуговування спортсменів та відвідувачів.

Як розповіла у коментарі Львівському порталу головний інженер організації «Динамо» Лідія Волкова, після реконструкції на території СК «Динамо» з’явиться три басейни. Один з них – професійний, довжиною 50 метрів, міститиме 10 доріжок. Там встановлять систему, що автоматично фіксуватиме результати спортсменів .

Два інших басейни сформують розважально-відпочинкову зону.

«Буде ще дві чаші: одна дитяча з гірками, друга – для оздоровлення населення. Будуть нові роздягальні, душеві, трибуни, зал сухого плавання» , – зазначила Лідія Волкова.

Також реконструкцією передбачено встановлення системи підігріву води.

Біля басейнів облаштують території зі штучним покриттям, де розмістять відпочинкову зону із шезлонгами та парасолями.

У адміністрації «Динамо» анонсують відкриття нового комплексу з басейнами улітку 2019 року. Вартість реконструкції попередньо оцінюють від 25 до 40 мільйонів гривень.

На території спортивного комплексу пропонується також облаштувати 38 паркомісць.  Проте  виконком погодив рішення із зауваженнями щодо збільшення машиномісць на території  СК «Динамо».

Раніше на території  «Динамо» також  планувалось створити оздоровчо-реабілітаційний центр,  де мала би бути гідромасажна ванна.

Додамо, що ще один комплекс басейнів “Динамо” розташований  у Львові на вулиці Вітовського, 53.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.