ОСТАННІ НОВИНИ

Сенюку готують крісло керівника Державного бюро військової юстиції

Соломія Головіна

|

Заступником Головного військового прокурора України Анатолія Матіоса став Олег Сенюк, який кілька років очолював Військову прокуратуру Західного регіону, а згодом був призначений на посаду військового прокурора сил АТО. Окрім цього, Анатолій Матіос під час прес-конференції у Львові повідомив про те, що Сенюк очолить Державне бюро військової юстиції. Про це з місця події передає кореспондент Львівського порталу.

 

Як повідомив Матіос, генпрокурором підписано наказ про призначення Олега Сенюка заступником Головного військового прокурора.

«Уроджений львів’янин, правдивий українець, справжній офіцер, який пройшов усі щаблі від рядового до керівного крісла, а також прокурорсько-слідчої роботи, в тому числі в оперативних слідчих підрозділах СБУ», – сказав він про Сенюка.

Реклама партнерів

Також Матіос пояснив, що Сенюк йде на підвищення до Києва, щоб згодом очолити Державне бюро військової юстиції:

«Рішенням генпрокурора визначено готувати кадровий резерв на заміщення і пропозицію Верховному головнокомандуючому на рекомендування на посаду керівника Державного бюро військової юстиції Сенюка. Оскільки він жодного дня не працював у апараті Генпрокуратури, а за внутрішніми прокурорськими канонами і положеннями це є обов’язковим фактором для призначення на вищі керівні посади. Тому було прийняте рішення про його переведення у Київ на досить незначний час, до моменту створення і голосування у ВР за закон про створення Державного бюро військової юстиції».

Окрім того, Головний військовий прокурор привітав з підвищенням по службі підполковника юстиції Білоусова Євгена Олександровича – першим заступником військового прокурора об’єднаних сил.

Як повідомляв Львівський портал, сьогодні у Львові офіційно представили нового військового прокурора Західного регіону: ним став Віталій Вдовитченко.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...