ОСТАННІ НОВИНИ

Матіос офіційно представив у Львові нового військового прокурора Західного регіону

Соломія Головіна

|

Військову прокуратуру Західного регіону очолив Віталій Вдовитченко. Власне сьогодні, 8 серпня, у Львові його офіційно представив колективу Головний військовий прокурор України Анатолій Матіос. Про це з місця подій передає кореспондент Львівського порталу.

 

Новопризначений військовий прокурор родом із Мукачева, народився у родині військових.

Як пояснив Анатолій Матіос, з вересня 2014 року до вчорашнього дня В. Вдовитченко на різних посадах виконував обов’язки військової прокурорської служби у зоні АТО. Водночас він додав, що новий прокурор провів у зоні бойових дій фактично без ротації цілих 4 роки.

«Це високий фахівець, правдивий непаркетний юрист, пройшов кожний окоп…», – охарактеризував новоспеченого військового прокурора Західного регіону Анатолій Матіос.

«Для мене це велика честь. Будемо достойно нести ім’я військової прокуратури Західного регіону», – зазначив Віталій Вдовитченко.

Також офіцерам прокуратури було представлено новопризначених заступника військового прокурора регіону полковника юстиції Сергія Коцюбу та військового прокурора Львівського гарнізону майора юстиції Віталія Горпинича.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...