ОСТАННІ НОВИНИ

За місяць на Львівщині оштрафували вісьмох роботодавців за нелегальних працівників

Дарина Смеречанська

|

У липні цього року за неоформлених працівників оштрафовано вісім підприємств Львівщини. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ГУ Держпраці у Львівській області.

 

Зокрема, за порушення вимог абзацу 2 частини 2 статті 265 Кодексу законів про працю України було винесено 8 постанов про накладення штрафу на загальну суму  1 млн. 787 тис. гривень.  Йдеться про порушення, що стосуються належного оформлення трудових відносин із 16 працівниками.

Штрафні санкції передбачені у випадках фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві, та виплати заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та податків.

Слід зазначити, що відповідно до ст. 265 Кодексу законів про працю України за одного найманого працівника без належного оформлення трудових відносин  передбачено штраф у сумі 111 690 гривень.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...