ОСТАННІ НОВИНИ

На стадіоні першочергово треба міняти газон, - новий керівник «Арени Львів»

Дарина Смеречанська

|

Новопризначений виконуючий обов’язки директора державного підприємства «Арена Львів» Юрій Майборода розповів про найбільші проблеми стадіону, зокрема, необхідність заміни газону. Про це пише footboom.com.

 

Насамперед він розповів про ситуацію із боргами стадіону. Зокрема, зазначив, що близько 2,5 млн гривень потрібно заплатити за теплопостачання.

«Якщо ми не сплатимо цей борг, то ввійдемо в зиму без тепла, а це крах споруді загалом. Приблизно 2,5 млн гривень – це різноманітні податкові зобов’язання. Їх ще можна тягнути, але там наростають штрафні санкції, пеня. Теж бажано з ними розпрощатися. Близько 900 тисяч гривень потрібно сплатити до кінця місяця, щоби не припинилося електропостачання. Різні кредиторські зобов’язання за різними напрямками – ще плюс півмільйона гривень. Це те, що заборгували, що потрібно повертати. Це низка нагальних питань, які потрібно вирішити, щоби бути більш-менш упевненим у завтрашньому дні. Стадіон – це приміщення і футбольне поле. Одне без іншого не можна використовувати, все взаємопов’язано», – пояснив Юрій Майборода.

Особливу увагу він звернув на поганий стан газону «Арени Львів», додавши, що, раз на 5 років потрібно змінювати покриття футбольного поля.

«Вже пройшло 7 років, а газон на «Арені Львів» іще не змінювали. Це першочергово потрібно зробити. Є різні шляхи вирішення цього питання. Можна змінити траву і надалі експлуатувати її в такому ж режимі, як сьогодні, а можна заплатити дорожче і змінити не лише траву, а й принципово змінити весь газон, використавши новітні технології, за якими, зокрема, побудовані стадіони в Катарі до наступного чемпіонату світу», – наголосив він.

Щоби змінити газон на стадіоні, потрібно 7 мільйонів гривень.

«Таких коштів у нас немає, тому ми не обійдемося без підтримки Міністерства молоді і спорту України, в підпорядкуванні якого перебуває «Арена Львів». Державний секретар міністерства Олег Миколайович Немчінов безпосередньо курує всі спортивні державні підприємства в Україні, зокрема «Арену Львів», з розумінням ставиться до цієї проблеми. Маємо в його особі підтримку, аби передбачити такі кошти в бюджеті на наступний рік і планувати заміну газону», – сказав очільник стадіону.

Відтак висловив сподівання, що роботи із заміни футбольного поля почнуть наступного року:

«Цьогоріч це вже пізно робити. Потрібно передбачити відповідні кошти, щоби можна було ними скористатися. Взимку накрити його до весни, а навесні над цим попрацювати. Це зараз важливо. Сподіваюся, до жовтня буде ясність щодо коштів на зміну газону. Щодо споруди стадіону, неякісно зроблений дах, який у певних місцях протікає».

Як повідомляв Львівський портал, 7 червня директор ДП «Арена Львів» Євген Болкун залишив свою посаду.

Облрада розглядає можливість прийняття у свою власність «Арени Львів».

Раніше у Львівській облраді заговорили про вже помітні сліди руйнування «Арени Львів» та занепад стадіону.  Колишній директор стадіону визнав, що на «Арені Львів» протікає дах, стіни та труби. Також повідомлялося про те, що стадіон назбирав 707 млн грн боргів.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...