ОСТАННІ НОВИНИ

На полігони області вивозять 43% сміття зі Львова

Соломія Головіна

|

На полігонах  Львівщини захоронюють до 43% сміття, яке продукують у Львові, решту – вивозять у інші регіони України. Про це Львівському порталу у інтерв’ю розповів директор департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА Назарій Романчук.

 

«Минулого року на полігони Львівщини вивозили 33% ТПВ, а 67% – за межі області. Цього року завдяки тому, що території почали отримувати серйозні кошти, завдяки співпраці між ЛОДА і органами місцевого самоврядування, показник захоронення сміття зі Львова на території області вже зріс до 43%. Решту везуть на інші полігони за межами Львівщини, зокрема, у Житомирську, Київську області», – зазначив посадовець.

Щодо кількості вивезено сміття, то вона, за словами Назарія Романчука, має сезонний характер. Восени, коли триває прибирання і ЛКП викидають багато листя, його є більше, взимку – менше. В середньому зі Львова вивозять від 590-600 тон в добу.

Водночас директор департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА розповів, що задля економії ввели обмеження щодо відстаней вивезення львівського сміття: ТПВ везуть не далі, ніж 600 км від Львова. Відтак, за словами чиновника, відкрилося більше полігонів, які є ближчими до Львівської області.

Детальніше про ситуацію із вивезенням сміття зі Львова, а також будівництво першого у області сміттєпереробного заводу читайте тут.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...