ОСТАННІ НОВИНИ

У четвер на Львівщині відкриють Бескидський тунель. Очікується прибуття Порошенка

Соломія Головіна

|

У четвер, 24 травня, на Львівщині відкриють Бескидський тунель. Про це сьогодні, 21 травня, під час апаратної наради повідомив голова Львівської ОДА Олег Синютка, передає кореспондент Львівського порталу.

 

«24 травня відкривається Бескидський тунель. Це є найбільший інфраструктурний проект України часів незалежності вартістю 2,2 млрд євро. Після цього проїзд в Європу буде двоколійним, завершиться епоха реверсу і ми зможемо збільшити кількість вантажів в два рази», – сказав він.

Також Олег Синютка висловив сподівання, що на цю подію прибуде Президент України Петро Порошенко.

Додамо, що  чинний одноколійний Бескидський тунель побудований 1886 року і є другим за довжиною залізничним тунелем в Україні. Проект з будівництва тунелю стартував у 2007 році, в якому розпочались перші проектно-вишукувальні роботи, розвідка рельєфу і геодезичні роботи з будівництва майбутнього Бескидського тунелю, які фінансував ЄБРР. Після завершення будівництва пропускна здатність тунелю збільшиться з 47 до 100 пар поїздів на добу, а швидкість проходження виросте з 15–40 до 60–70 км/год. Гарантія експлуатації — 100 років. До речі, старий одноколійний тунель ефективно експлуатується понад 130 років.Тунель стане частиною Пан’європейського транспортного коридору, який проходить територією Італії, Словенії, Угорщини, Словаччини та України.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...