ОСТАННІ НОВИНИ

Цьогоріч 180 дітей на Сколівщині підуть до нової школи, яку почали будувати ще 20 років тому

Олександр Косик

|

Вчора, 7 травня, чиновники Львівської облдержадміністрації оглянули хід будівельних робіт Верхньорожанківської ЗОШ І-ІІ ступенів на 180 учнівських місць в селі Верхня Рожанка Сколівського району Львівської області. Загальна кошторисна вартість відповідно до експертного звіту від 21.07.2017 року становить 27 972 тис гривень. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ЛОДА.

 

«Зараз інтенсивно йде процес будівництва. Ми плануємо до 1 вересня завершити усі роботи по корпусу А для того, щоб уже першого вересня дітки змогли навчатися у новому корпусі. Паралельно будемо рухатися далі – з завершенням робіт по харчоблоку і у третій черзі – спортзалу. На мою думку, це буде предметом розгляду 2019-2020 років», – зазначила заступник голови Львівської облдержадміністрації Ірина Гримак.

Відтак, у новобудові уже звели та накрили блок А і Б, а саме: опалювальну, їдальню та навчальні приміщення, встановили віконні блоки.

Окрім того, розпочали роботи блоку В – майстерні, а також спортивного залу.

«Сьогодні є величезна потреба у будівництві такої школи, адже сьогодні тут навчається 192 дітей, яким доводиться навчатися у три зміни. Сподіваємося, що в майбутньому ця школа стане опорною та обслуговуватиме ще більшу територію», – додала Ірина Гримак.

Зазначимо, що будівництво Верхньорожанківської ЗОШ І-ІІ ступенів розпочали майже 20 років тому.

«Ми давно мріяли про цю школу і дуже раді, що зараз будівництво на такому етапі і діти матимуть змогу навчатися у гарних, чистих та світлих класах», – розповіла директор Верхньорожанківської школи Оксана Пинів.

Також вона розповіла, що у навчальному закладі передбачать групу дошкільного віку.

Фото: ЛОДА

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...