ОСТАННІ НОВИНИ

Було чи не було захоплення землі біля ТРК «Південного»? Версія від Писарчука

Андрій Котенський

|

Заяви мера Львова Андрія Садового про те, що Петро Писарчук і ТРК «Південний» веде незаконні будівельні роботи на комунальній землі міста в районі вулиці Ряшівської – повна нісенітниця. Вочевидь, таким чином пан Садовий відвертає увагу від реальних проблем у Львові. Про це у коментарі Львівському порталу повідомила речниця ТРК «Південний» Уляна Копцюх.

 

Як вона розповіла, сьогодні, 13 квітня, на ТВК «Південний» завітала комісія чиновників від Андрія Садового у складі директора департаменту економічного розвитку Ірини Кулинич, начальника юридичного управління Львівської міської ради Гелени Пайонкевич, заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Сергія Бабака, представників поліції й ряд інших осіб. Усі у супроводі виключно журналістів «24 каналу», що входить до медіахолдингу родини мера Львова. Жодних захоплених земель чиновники не виявили.

«Такими діями Андрій Садовий вкотре відвертає увагу журналістів і громадськості від реальних проблем, які є у Львові. А це як відомо: абсолютна непристосованість і невідповідність нормам пожежної безпеки центру «Погулянка», недопуск пожежників при здачі в експлуатацію ТРЦ «Форум Львів», несплати ними ж 150 мільйонів інвестиційного внеску, забудови Стрийського парку, Снопківського, Знесіння, «законсервована» сміттєва проблема Львова, скандальні забудови на вулиці Хмельницього, Шевченка і т. п.», – переконана вона.

Як пояснює представниця ТРК, сьогоднішні заяви Андрія Садового стосуються вкрай занедбаної території, яка розташована по сусідству із ТВК «Південим». Але єдині роботи, які ними було проведено – облагородження території, а саме, прокладання бруківочної дороги замість ґрунтової, яка поєднала ТРЦ Victoria Gardens та аеропорт «Львів».

«Цією дорогою користується передовсім львів’яни, які живуть у цьому районі. Те, що давно мало б зробити місто – зробив «Південний», за власний кошт. Якщо проблема у тому, що ми замостили розбиту дорогу бруківкою то ми готові її демонтувати будь-якої миті. Але ж чиновники попросили нас цього не робити. Тож не зрозуміло: у чому полягає суть спору? Усе, що за межею цієї дороги, – занедбаний болотяний пустир», – дивується Уляна Копцюх.

Водночас із її слів стало відомо, що зараз дорога таки недоступна для проїзду, адже чиновники прийняли рішення про її перекриття.

«Дорогу перекрили і виставили намет із муніципальною дружиною, яка буде цілодобово нести охорону, щоб нею не користувалися люди. Так само не зрозуміло, навіщо витрачати міські кошти на охорону пустиря, до якого «Південний» не має, не мав і не планує мати жодного відношення», – уточнила речниця ТРК «Південного».

Також вона нагадала, що ТВК «Південний» залишається великим платником податків у Львові. Лише за оренду землі місту у 2017 році перерахували понад 3 млн 650 тис грн. Окрім того, понад 200 тисяч грн податків за землю та до Фіскальних органів ще понад 17 мільйонів 300 тисяч грн податків від юридичної фірми «Південного».

Як відомо, Андрій Садовий звинуватив Петра Писарчука у самовільному захопленні землі біля ТРК «Південний.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...