ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові підняли вартість проїзду в електротранспорті до 5 грн

Наталя Дуляба

|

Сьогодні, 10 квітня, виконавчий комітет Львівської міської ради підняв тариф на проїзд в міському електротранспорті до 5 грн за одну поїздку. Про це з місця подій передає кореспондент Львівського порталу.

 

Із 16 квітня вартість разового проїзду в електротранспорті Львова коштуватиме 5 грн, студентський, учнівський квиток – 2,5 грн.

Вартість абонементських карток із 1 травня буде такою:

  • місячної проїзної картки для користування в електротранспорті для підприємств, установ та організацій м. Львова – 200 грн;
  • загальної місячної проїзної картки для користування в електротранспорті – 160 грн;
  • електронної місячної проїзної картки для користування в електротранспорті – 150 грн;
  • пільгової місячної проїзної картки для користування в електротранспорті для учнів та студентів – 80 грн;
  • електронної триденної проїзної картки для користування в електротранспорті – 50 грн.

Підняття тарифу на проїзд зумовлене подорожчанням електроенергії, ростом мінімальної зарплати та збитковістю ЛКП «Львівелектротранс».

Також заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак, львів’яни, які мають одноразові квитки на проїзд в електротранспорті, з 16 квітня зможуть обміняти їх на нові в пунктах обміну «Львівелектротрансу», адреси яких повідомлять вже скоро.

Як повідомляв Львівський портал раніше, через відмову приватних перевізників Львова безкоштовно возити пенсіонерів сьогодні у ЛКП «Львівелектротранс» 70% від усього пасажиропотоку становлять пільговики. У 2017 році з бюджету міста підприємству компенсували 38% вартості всього пільгового проїзду.

Зазначимо, з 1 по 14 березня 2018 року у міськраді тривали консультації з громадськістю щодо підняття тарифу на проїзд в електротранспорті Львова. Опісля них тариф у 5 грн за проїзд в електротранспорті підтримала й громадська рада при управлінні транспорту Львівської міської ради.

Також 2 квітня у Львові відбулись громадські слухання щодо недоцільності підняття вартості проїзду в електротранспорті Львова, однак вони виявились безрезультатними.

Наразі загальна вартість проїзду в електротранспорті становить 3 грн, для студентів та учнів – 1,50 грн. Такий тариф у Львові встановили 1 вересня 2017 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.