ОСТАННІ НОВИНИ

Львівський перинатальний обіцяють відкрити до кінця цього місяця

Соломія Головіна

|

Заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк запевнив, що у квітні врешті відбудеться довгоочікуване відкриття Львівського обласного клінічного перинатального центру. Про це він розповів у коментарі Львівському порталу.

 

«Для першої черги вже все готово, але хотілося б, щоби його відкривав новий керівник. Це було б правильно», – сказав він.

Зауважимо, що наразі триває конкурс на посаду нового директора перинатального, його мають визначити на наступному засідання конкурсної комісії, яке відбудеться 16 квітня.

«Комісія заслухала презентації трьох кандидатів і вирішила провести ще одне слухання 16 квітня о 12.00. Думаю, 17 квітня мав би вже бути призначений керівник, якщо комісія визначиться», – пояснив Володимир Гірняк.

І додав, що після цього і відбудеться відкриття перинатального центру у Львові.

«У квітні його відкриють вже точно», – запевнив посадовець.

Своєю чергою активіст Богдан Рабешко виклав у Facebook фото перинатального центру і обурився тим, що на території – бардак.

«Сьогодні побував на території цього медичного закладу, який був закритий в листопаді 2013 року і який вже давно отримав славу «довгобуду». Попри всі запевнення чиновників, що цей перинатальньний центр ось-ось відкриють, я побачив тут дуже багато проблем. Є таке прислів’я: «Краще раз побачити, ніж сто раз почути». Воно дуже влучно підходить до ситуації, яка склалась з цією установою. Одним словом – бардак!», – написав він.

Як писав Львівський портал, відкриття Львівського перинатального центру щоразу відтерміновують. Двері закладу обіцяли відчинити для породіль з початку нового року, згодом перенесли на лютий, а потім – на березень.

Фото: Богдан Рабешко

 

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...