ОСТАННІ НОВИНИ

Із Грибовицького сміттєзвалища надалі витікають інфільтрати: екологи взяли проби довколишніх ґрунтів

Олена Карп'юк

|

Сьогодні, 27 березня, працівники Держекоінспекції Львівської області відібрали проби інфільтратів, які витікають із виведених труб Грибовицького сміттєзвалища на довколишні поля, а також проби самих ґрунтів. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив депутат Жовківської райради Ігор Муравський.

 

«Відібрали взірці ґрунтів та один взірець інфільтрату та надіслали на незалежну експертизу. Інфільтрат продовжує витікати, а з накопичувального ставка, де зливали інфільтрат, прибрали закопаний шланг», – написав Ігор Муравський.

За його словами, з інфільтратного озера №3 через дамбу сміттєзвалища є прокладені труби до люків очисної станції. Щодо зливу інфільтрату, забруднення земель і розтрати коштів на станцію очистки Жовківська районна рада звернулась у правоохоронні органи.

Нагадаємо, Ігор Муравський також повідомляв, що 25 листопада фірма «Екоінвестгруп» без жодних дозвільних документів встановила на території Грибовицького сміттєзвалища саморобну установку для забору та підігріву небезпечних відходів – кислих гудронів. Депутат стверджує, що їдкий токсичний дим від «кип’ячених» гудронів йде на довколишні села та Львів.

Згодом Мінекології підтвердило, що вказане підприємство не має дозволу на «кип’ятіння» гудронів у Грибовичах.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...