ОСТАННІ НОВИНИ

Громадяни РФ не голосуватимуть за президента Росії в Україні, - Аваков

Катерина Родак

|

Правоохоронці не допускатимуть 18 березня у дипломатичні установи Львова, Києва, Харкова та Одеси осіб, що приходитимуть туди, аби взяти участь у голосуванні на президентських виборах РФ. Про це повідомив у Facebook міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Він, зокрема, повідомив, що в неділю 18 березня 2018 року режим охорони дипломатичних установ Російської Федерації на території України – в Києві, Харкові, Одесі та Львові – не передбачатиме доступ до посольства та консульств громадян РФ для голосування на виборах.

«З огляду на публічні акції протесту в українському суспільстві, нехтування з боку Росії законними вимогами української сторони, щоб уникнути провокацій і можливих важких наслідків, підрозділи Нацполіції і Нацгвардії забезпечать в цей день належну охорону всіх дипломатичних представництв і установ, а також прилеглих до них територій – відповідно до Віденської конвенції», – написав Арсен Аваков.

«Водночас доступ до установ матимуть особи виключно з дипломатичним статусом. Інші особи і громадяни РФ в цей день на територію диппредставництв допускатися не будуть», – додав міністр.

МВС України також звертається до дипломатів і громадянам Російської Федерації з проханням підкоритися законним вимогам України – не провокувати ситуацію, дотримуватися порядку і законів України.

Раніше Львівський портал писав, що у неділю націоналісти проводитимуть акцію протесту під стінами Генконсульства РФ у Львові.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...