ОСТАННІ НОВИНИ

Близька до екс-мера Львова компанія будує елітне житло на території львівського перевізника

Катерина Родак

|

На території автопарку львівського приватного автобусного перевізника АТП-14630 на вулиці Городницькій, 47, активно будують інноваційне елітне житло.

 

Загалом тут планується звести 9 будинків, де буде  840 однокімнатних та двокімнатних квартир. Як йдеться на сайті житлового комплексу, окрім житла, на його території буде спортзал з басейном, спа-салон, дитячий садочок, супермаркет. Окрім того, на території ЖК буде відеоспостереження і працюватиме консьєрж-сервіс. Першу чергу будівництв планують здати в експлуатацію у квітні цього року.

У 2016 році ТзОВ «АТП-14630» отримало містобудівні умови і обмеження на будівництво житла на цій ділянці. Проте в процесі будівництва забудовник порушив умови виданої йому документації і надбудував у двох будинках два зайві поверхи, за що його оштрафувала Держархбудінспекція Львова.

«Інспекція архбудконтролю міста оштрафувала забудовника за збільшення поверховості будинків із вимогою видати нові містобудівні умови та обмеження і змінити подальший проект. Зокрема, понизити поверховість наступних черг і взяти нові містобудівні умови та обмеження. Ті будинки, які мали мати по 16 поверхів, понизяться на 2 поверхи. Це є вимогою інспекції, яка через це не вводить в експлуатацію збудовані об’єкти. Загальна кількість квартир і площі житла не зміниться», – розповів головний архітектор Львова Юліан Чаплінський.

Відтак АТП-14630 7 жовтня подало на розгляд виконавчого комітету документи на видачу їм нових містобудівних умов і обмежень на  2-5 черги будівництва. Проте через неузгодженість членів виконкому у цьому питанні його вирішили перенести і віддати проект на доопрацювання забудовнику.

Зазначимо, що підрядником будівництва є ПП “Західна інженерна компанія”, що має стосунок до сина колишнього мера Львова Любомира Буняка – Юрія Буняка. Зокрема, до 2000 року Юрій Буняк був керівником цього підприємства. За даними Наших грошей, до 2007 року обидва Буняки були серед засновників «Західної інженерної компанії».Зараз кінцевими бенефіціарними власниками компанії є Оксана Винявська та Андрій Рокош. Керівником підприємства є Михайло Винявський, який за часів мерства Буняка очолював «Львіводоканал». Андрій Рокош також володіє ТОВ “Бізнесресурс”, якій належить автостанція «Західна», що на вулиці Городоцькій у Львові.

Девелопером цього будівництва є InvestBud Development. Ця компанія належить львівському бізнесмену Тарасові Хомі. Він теж є одним із власників ТОВ «Бізнесресурс». Також Ростислав Хома є співвласником ТОВ “Укрінвестбуд”, засновниками якого є підрядник будівництва – ПП «Західна інженерна компанія».

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...