ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові карантину не буде, але в кількох школах призупинять навчання

Соломія Григор'єва

|

Карантин оголошувати нема потреби, однак процес навчання призупинятимуть у тих школах, де відсутність дітей становить орієнтовно 40%. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі львівської міської ради.

 

Станом на сьогодні у 12-ти навчальних закладах міста відсутність дітей становить до 40%. Дирекції шкіл звертаються до управління освіти з відповідними листами, після чого навчання може бути призупинене терміном від 4 до 7 днів.

«У нас збільшується кількість учнів, які хворіють на гострі респіраторні вірусні інфекції. Сьогодні ми маємо поодинокі окремі навчальні заклади, які мають 30-40% відсутності дітей. Я думаю, що ми будемо приймати рішення локально: призупиняти навчання у школах від 4 до 7 днів. Учора ми мали таких 9 навчальних закладів, де було до 40% відсутніх дітей, у зв’язку з захворюваністю. Сьогодні кількість навчальних закладів збільшилась – 12 шкіл, одна з яких планує призупинити процес навчання лише у початковій школі. Загально закриття шкіл на карантин ми зараз не маємо потреби робити, а локально призупинити навчання, аби розірвати цей ланцюг, буде доцільно», – зазначила директор департаменту гуманітарної політики Галина Слічна.

Нагадаємо, вчора Львівський портал повідомляв, що у двох львівських школах призупинили навчання через велику кількість учнів, що захворіли на грип та ГРВІ.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...