ОСТАННІ НОВИНИ

Прокуратура взялася за розслідування заяв про продаж львівської бруківки за кордон

Юлія Шпак

|

Прокуратурою області взято на контроль розгляд матеріалів щодо можливої реалізації бруківки з вулиць міста Львова. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі прокуратури у Львівській області.

 

«Так, протягом останнього періоду часу різноманітними засобами масової інформації поширюється інформація щодо можливих фактів реалізації Львівської бруківки за кордон. Як повідомляють журналісти, бруківку з вулиць міста під виглядом бутового каміння вивозять у Європейські країни, де продають за ціною 800 доларів США за кубічний метр, а натомість міська влада належним чином не реагує на дану ситуацію», – йдеться у повідомленні прокуратури.

Відтак, для того, щоб перевірити наведені факти, прокуратурою області скеровано листа з відповідними матеріалами до Управління захисту економіки у Львівській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України.

Також у відомстві зазначають, що хід розгляду працівниками поліції вказаного листа прокуратурою взято на контроль.

Як відомо, раніше активісти звинуватили міську владу у сприянні розкраданню історичної бруківки. Згодом у міськраді розповіли, де ховають бруківку зі старих львівських вулиць.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *