ОСТАННІ НОВИНИ

У міськраді розповіли, де ховають бруківку зі старих львівських вулиць

Катерина Родак

|

Під час проведення ремонту доріг бруківка, яка демонтується, обліковується і передається на зберігання у ШРП Галицького району. Для того, щоб бруківка або мозаїка була передана комусь для виконання мощення доріг чи дворів, приймається рішення виконавчого комітету про погодження передачі бруківки чи мозаїки певному підприємству. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі міської ради Львова.

 

«Незалежно від того, хто проводить ремонт дороги, – комунальне підприємство чи приватна структура, яка виграла тендер, замовником робіт є або ЛКП «Львівавтодор», або районна адміністрація, або департамент житлового господарства та інфраструктури ЛМР. Відповідно замовник зобов’язаний обліковувати бруківку і передавати у встановленому порядку на зберігання.

Коли ми проводимо ремонт доріг і демонтуємо мозаїку або бруківку, до прикладу, ЛКП «Львівавтодор», бо в основному вони проводять великі ремонтні роботи на дорогах із заміною інженерних мереж, облікують бруківку, яка демонтована, укладають угоду з ШРП і за договором зберігання передають бруківку в ШРП Галицького району», – розповіла Ірина Маруняк.

Вона наголосила, що сьогодні в ШРП Галицького району є на зберіганні бруківка і мозаїка.

«Бруківка є різного розміру: є 758 м2 більшої бруківки і 245 м3 бруківки меншого розміру. Крім того, у ШРП Галицького району є на зберіганні 1431 м2 мозаїки.

Для того, щоб бруківка або мозаїка була далі комусь передана для використання для мощення доріг, дворів має бути прийняте відповідне рішення виконавчого комітету про погодження передачі бруківки чи мозаїки певному підприємству. Тоді оформлюється акт прийому-передачі», – розповіла посадовиця.

Як відомо, раніше активісти звинуватили міську владу у сприянні розкраданню історичної бруківки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *