ОСТАННІ НОВИНИ

Постраждалим від Чорнобильської катастрофи виплатять у Львові по 500 гривень

Дарина Смеречанська

|

Родичам загиблих ліквідаторів та постраждалим внаслідок аварії на Чорнобильській атомній електростанції у Львові виплатять одноразову матеріальну допомогу у розмірі 500 грн. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

 

До Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції, який відзначають 14 грудня, місто виплатить одноразову матеріальну допомогу. Її отримають:

– дружини/чоловіки померлих учасників ліквідації аварії на ЧАЕС та діти з інвалідністю внаслідок аварії на ЧАЕС – мешканці, які зареєстровані у м. Львові та перебувають на обліку у відділах соціального захисту, у розмірі 500 грн. кожен. Загальна сума цих виплат –  128 500 грн.

– громадяни, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС 2, 3 категорій, які віднесені до евакуйованих, переселених осіб – мешканці, які зареєстровані у м. Львові та перебувають на обліку у відділах соціального захисту, у розмірі 500 грн. кожен.  Загальна сума цих виплат –  319 000 грн.

Довідка

14 грудня в Україні традиційно вшановують День ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС – людей, які ціною свого життя і здоров’я змогли здолати страшну трагедію 20 століття, що сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС.

Ця пам’ятна дата була затверджена указом Президента України 10 листопада 2006 року. Саме 14 грудня було офіційно повідомлено про завершення будівництва саркофага над зруйнованим у результаті вибуху четвертим енергоблоком ЧАЕС.

 

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...