ОСТАННІ НОВИНИ

Кафе-бар у Стрию оштрафували на майже 600 тисяч через неофіційно працевлаштованих кухарів та офіціантів

Дарина Смеречанська

|

Стрийський кафе-бар оштрафовано на 576 тис. грн. за використання працінеоформлених працівників. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ГУ Держпраці у Львівській області.

Інспекторами управління спільно з працівниками Стрийського відділу поліції Львівської області було проведено  інспекційне відвідування у кафе – барі в м.Стрий.

Під час інспекції фахівцями встановлено, що працівники у цьому кафе були допущені до роботи без укладення трудового договору та без повідомлення територіального органу ДФС. Зокрема, так нелегально ще з 2016 року працювали 2 бармени, 2 офіціанти, кухар-кондитер та повар.

Відтак, Головним управлінням Держпраці у Львівській області за порушення вимог ч.1, ч.3 статті 24 КЗпП України щодо стрийського підприємця застосовано штрафну санкцію у розмірі 576 тис грн.

До слова, цього тижня за підміну трудових відносин цивільно-правовим договором на 96 тис грн. оштрафовано і львівського підприємця.

ГУ Держпраці у Львівській області звертає увагу, що роботодавці грубо порушують трудове законодавство, якщо:

-фактично допустили працівника до роботи без оформлення трудового договору;

-виплачують заробітну плату без нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та податків;

-оформили працівників на неповний робочий час, в той час коли він фактично виконує роботи повний робочий час установлений на підприємстві;

-підміняють трудові відносин цивільними.

За вчинення таких порушень роботодавцям загрожує штрафна санкція у розмірі 30 мінімальних заробітних плат за кожного працівника щодо якого було вчинене порушення.

Детальніше про ситуацію із ринком праці у області читайте у матеріалі Львівського порталу «(Не)легальний ринок праці на Львівщині. Чи реально витягнути тіньові зарплати на світло?».

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...