ОСТАННІ НОВИНИ

20 гектарів землі поблизу Львова хочуть роздерибанити місцеві олігархи, які прикриваються АТОвцями?

Соломія Головіна

|

На останньому засіданні Громадської ради при Держгеокадастрі Львівщини розглядали звернення від мешканців Солонки щодо можливого дерибану землі місцевими олігархами, які прикриваються учасниками АТО. Про це у інтерв’ю Львівському порталу розповів голова Громадської ради Ярослав Мандрук.

Як він зауважив, у багатьох випадках учасників АТО в земельних питаннях намагаються використовувати як розмінну монету.

«Під час засідання 6 жовтня до нас звернулися мешканці і депутати Солонківської селищної ради. Мова йде про виділення 20 гектарів землі 20 учасникам АТО. Однак самі мешканці сумніваються у тому, що ці гектари дійсно дістануться реальним захисникам. Більше того, за словами місцевих депутатів, цієї позачергової сесії, на якій давали згоду на виділення цього наділу, – не було. Всі ці особи мають посвідчення учасників бойових дій, але в кінцевому результаті не факт, що ця земля буде їхньою. Зараз сказати важко, але у мене є підозра, що цю землю хочуть відчужити іншим особам», – розповів Ярослав Мандрук.

Також він додав, що цей «ласий шматок» може цікавити багато кого, починаючи із місцевих олігархів, і, закінчуючи якимись кримінальними авторитетами.

«Більше того, коли ця ситуація набула розголосу, до мене зателефонував чоловік, який повідомив, що з 1999 року він являється орендарем цієї ділянки, що апріорі не дозволяє органу місцевого самоврядування передавати орендовану землю у власність іншим людям. Тому, на мою думку, тут є дуже багато нюансів з моральної точки зору та законодавчої, які позбавляють Держгеокадастр права надавати цю земельну ділянку у власність цим людям, які звернулися. Тут дуже багато суперечностей, які варто з’ясувати, як правоохоронним органам, так і Держгеокадастру», – додав голова Громадської ради при Держгеокадастрі області.

Детальніше про те, яка ситуація із забезпеченням воїнів ділянками та те, хто прикривається АТОвцями і дерибанить землі, читайте у матеріалі Львівського порталу «Чи стануть АТОвці заручниками земельних аферистів?».

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *