ОСТАННІ НОВИНИ

Вартість газу на АЗС Львова подорожчала майже на 50%

|

Впродовж серпня середня вартість одного літра газу на АЗС Львова подорожчала на 45%. Про це свідчать дані моніторингу паливних станцій міста, передає кореспондент Львівського порталу.

Подекуди вартість заправки газу у Львові, за неповний місяць, подорожчала більш як на п’ять гривень. Так, найдорожче заправлятися газом стало на АЗС ОККО, WOG та SOCAR, де за літр газу доведеться викласти майже 16 грн 50 коп. Водночас літра газу на заправках «Укрнафти» обійдеться майже на 2 грн дешевше – 14 грн 60 коп.

Як відомо, основним фактором подорожчання газу аналітики «Консалтингової групи А-95» називають брак ресурсу через бум із впровадження газових установок на авто в Україні.

«Справа не стільки в оцінці дефіцитних обсягів, скільки в неможливості цю нестачу закрити: в Україні катастрофічно не вистачає вагонів, а ті, що є, «Укрзалізниця» не в силах ефективно використовувати. Найбільш гостро дефіцит газу на заправках відчувається на півдні і на заході країни», – зазначив в коментарі ЄП аналітик «А-95» Артем Куюн.

Як відомо, на початку червня повідомлялося, що СБУ викрила більшість імпортерів паливно-мастильних матеріалів і скрапленого газу в масштабних фінансових махінаціях.

У кримінальному провадженні, в рамках якого СБУ заблокувала рахунки і ресурси ряду імпортерів зрідженого газу, бере участь 31 юридична особа, в тому числі п’ять імпортерів ЗВГ і два експедитора.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...