ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові 7 вересня обиратимуть директора музею «Територія Терору». Хто претендує?

|

Менше ніж через два тижні, 7 вересня, у Львові відбудеться друге засідання конкурсної комісії на обрання директора музею «Територія Терору», що розташований за адресою проспект Чорновола, 45. Про це у коментарі Львівському порталу повідомила директор міського департаменту розвитку Наталія Бунда.

У мерії обіцяють, що конкурс буде відкритим.

«Наразі друге засідання конкурсної комісії буде 7 вересня. Воно буде абсолютно відкритим і публічним. Тобто запрошуємо усіх. І кандидати, у нас є три, убудуть презентувати свої програми», – зазначила Наталія Бунда.

Раніше один із депутатів Львівської міськради Тарас Чолій висловив сумнів щодо фаховості членів конкурсної комісії. За його даними, туди увійшли представники громадських організацій, що не мають з культурою нічого спільного.

Н. Бунда пояснює, що згідно із законодавством, міськрада приймає документи в усіх організацій, що мають у своєму статуті слово «культура».

«Власне усі громадські організації, як би вони не називалися, якщо у статутній діяльності згадується слово «культура», ми просто зобов’язані взяти у них документи. Якщо основна діяльності, до прикладу, розвиток дайвінгу, а згадується у завданнях,що вони розвивають культуру, то ми зобов’язані, згідно закону, взяти документи», – розповіла вона.

10 серпня у Львові відбувся перший етап конкурсу на директора цього музею, відтак наразі є три претенденти на це крісло:

Ольга Гончар

Народилася у 1993 році у місті Бровари на Київщині. Протягом 2008-2010 років навчалася за професією «кухар» у Начально-виробничому центрі молоді).

У 2010-2015 рр. навчалася  у Національному педагогічному університеті  імені Драгоманова в Києві – магістр культурологічних наук. З 2015 року – аспірант кафедри культурології цього ж вишу.

Ольга Гончар є головою ГО «Український кризовий медіа центр» у Києві,  співзасновником  культурно-просвітницького проекту «Їздець».

Протягом останніх років Ольга Гончар була куратором багатьох мистецьких проектів, воркшопів.

Ігор Дерев’яний

Народився у 1981 році. Протягом 1998-2003 років навчався в ЛНУ імені Ф Франка на спеціальності всесвітня історія.

У 2003-2009 роках працював на посаді наукового працівника  Центру досліджень визвольного руху.

У 2007 році був молодшим працівником Інституту українознавства НАН України.

З 2010 року – старший науковий працівник Національного меморіального музею «Тюрма на Лонцького».

У доробку ї Ігоря Дерев’яного є низка наукових робіт на культурно-історичну тематику, він брав участь у наукових конференціях та культурних проектах.

Володимир Довжинський

Народився у 1988 році в Тернополі.

Протягом 2004-2009 рр. навчався в ЛНУ імені Івана Франка за спеціальністю археологія.

У 2008 році почав працювати в ЛКП «Археологічно-архітектурна служба м. Львова» на посаді історика-археолога. З 2011 року виконує обов’язки директора цієї установи.

Також з 2016 року Володимир Довжинський виконує обов’язки директору музею «Тюрма на Лонцького».

Нагадаємо, що зараз у Львові обирають директор Львівського дому органної та камерної музики. Результати засідання конкурсної комісії зустріли з обуренням. Детальніше – тут.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...