ОСТАННІ НОВИНИ

Директор Львівського органного залу прокоментував результати конкурсу на нового керівника

|

Чинний директор Львівського дому органної та камерної музики Юліан Винницький вважає результати конкурсу на обрання керівника закладу легітимними. Таку позицію сьогодні, 28 серпня, він висловив на брифінгу, передає кореспондент Львівського порталу.

Зокрема, Юліан Винницький не бачить нічого поганому у тому, що одна із членів конкурсної комісії була відсутня на засіданні і з’явилась вже під час голосування.

«Вона запізнилася, але встигла і прийшла, і дякуючи їй я здобув перемогу. На першому засіданні конкурсної комісії зачитувались усі документи, які вимагає конкурс», – каже директор Органного залу.

Також він зазначив, що не представив програму розвитку установи на 5 років, а подав її у складі документів:

«Я ознайомив усіх присутніх з програмою дій на 2017-18 роки. Не на 5 (років-ред).  Але я подав ці документи на 5 років. Вони є в архіві комісії».

Протягом тижня, коли спеціальна робоча група буде вивчати результати конкурсу, Юліан Винницький обіцяє теж її роботу контролювати, адже не сумнівається: «У конкурсі не було ніяких порушень. Те, що друга сторона не вміє програвати – це вже її проблеми. Але не треба поливати брудом».

Своєю чергою супротивник Юліана Винницького на крісло директора Органного залу Іван Остапович заявив, що не миритиметься із порушеннями під час проведення конкурсу.

«Я намагатимусь висвітлювати та контролювати, як відбувається ця перевірка, щоб також були дотримані процедури. Якщо рішення робочої групи визнає те, що все таки усе було достовірним,ми готові оскаржувати рішення в суді», – заявив він.

Раніше Львівський портал повідомляв, що протягом тижня у Львові розбиратимуться із ситуацією довкола Органного залу.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...