ОСТАННІ НОВИНИ

«Хочемо отримати заслужену винагороду». Гірники Львівщини заблокували вагони із сировиною

|

Після звернення трудового колективу ПАТ «Львівська вугільна компанія» до глави уряду Володимира Гройсмана, міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика, очільника львівської облдержадміністрації Олега Синютки, інших високопосадовців з вимогою виплатити заборговану за чотири місяці зарплату й попередження вдатися до радикальних дій – перекриття доріг і акцій протесту, із працівниками підприємства розрахувалися за половину квітня. Про це Львівьскому порталу повідомили представники Конфедерації профспілок України.

Колектив така ситуація не задовольняє, бо наразі борг складає понад 15 млн грн, повідомила голова первинного осередку НПГУ Наталія Барна.

«Це – чесно зароблені нами гроші, – пояснює профспілкова лідерка. – На таку суму ми відвантажили збагаченого вугілля й хочемо отримати заслужену винагороду. Але окрім цього керівництво підприємства вагонами, а не як раніше автомобілями, відвантажує споживачам продукти власного виробництва, а простіше шлам, або аргіліт, і отримує за це чималі кошти. Сьогодні ми заблокували у тупику завантажені аргілітом вагони і не випустимо їх, поки на картки працівників не надійде ще хоча б 25% заборгованої зарплати за квітень. Так плануємо чинити й надалі, доки з нами повністю не розрахуються».

 

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...