ОСТАННІ НОВИНИ

Суд зупинив реформу стоматології у Львові

|

У понеділок, 22 травня, Галицький районний суд призупинив реформування комунальної стоматології Львова, в результаті якого усі комунальні стоматологічні поліклініки мали перейти в статус неприбуткових комунальних підприємств. Про це ZAXID.NET повідомив речник та заступник голови Галицького районного суду Львова Орест Гриновець.

«Вчора суддя Віталій Радченко розглядав цивільну справу щодо цієї реорганізації за позовом громадянина Анатолія Шамріна та ухвалив клопотання про забезпечення позову. Отже, на час судового розгляду призупинено дію ухвали Львівської міської ради про реорганізацію, – повідомив ZAXID.NET Орест Гриновець. – Сьогодні суддя Віталій Стрельбицький розглядав адміністративну справу за позовом трудового колективу 5-ї стоматполіклініки Львова, що також стосувалась цієї реорганізації. Тут також було клопотання про забезпечення позову, але суддя його не ухвалив, щоб не дублювати вчорашнє фактично таке саме рішення».

Наразі ZAXID.NET не вдалось отримати коментар у самого Анатолія Шамріна з приводу того, чому він оскаржив реорганізацію комунальної стоматології, яку здійснює Львівська міська рада.

Нагадаємо, 9 лютого депутати ЛМР підтримали реформу комунальної стоматології, запропоновану управлінням охорони здоров’я ЛМР, прийнявши ухвали про реорганізацію стоматполіклінік у неприбуткові комунальні підприємства.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...