ОСТАННІ НОВИНИ

Львівські митники затримали комп’ютерних контрабандистів

|

Львівські митники затримали двох мешканців Львівщини, які намагались везти в Україну комп’ютерне обладнання  вартістю майже 210 тис. грн. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ДФС у Львівській області.

Так, сьогодні 29 червня, близько 2 години, двоє 21-річних  громадян, мешканці Львівщини, легковими автомобілями  прибули  з Республіки Польща в пункт пропуску «Краковець-Корчова». Для перетину кордону  вони обрали смугу руху спрощеного митного контролю «зелений коридор», чим заявили  про відсутність будь-яких товарів, які підлягають обов’язковому декларуванню та оподаткуванню.

Під час візуального огляду автомобілів у працівників митниці виникли підозри щодо наявності в них таких товарів.  Автомобілі скерували  для поглибленого огляду товарів та транспортних засобів. Там, серед особистих речей громадян, митники знайшли відеокарти  відомих торгових марок без ознак використання. В одного з було 5шт,  іншого – 3шт. Їх загальна вартість  майже 210 тисяч гривень.

Такі дії громадян мають ознаки порушення  митних правил, передбачених статтею  471 Митного кодексу України. Товари вилучено. Справи скерують до суду.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...