ОСТАННІ НОВИНИ

Львівських дитячих тренерів запрошують поборотись за грошові винагороди

|

Триває прийом документів по програмі «Дитячий тренер на 2017-2020 роки». На здобуття одноразових грошових винагород можуть бути висунуті кандидатури тренерів зі спортивних федерацій, спортивних клубів, спортивних організацій, дитячо-юнацьких спортивних шкіл м. Львова усіх видів спорту, офіційно визнаних в Україні. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міськради.

Тобто претендувати на кошти можуть тренери, які працюють з дітьми та молоддю віком до 18 років, а також тренери, які проводять свої заняття на території міста Львова.

Нагадуємо, що на сесії 27 квітня 2017 року затвердили програму «Дитячий тренер» на 2017-2020 роки.

Для участі у Програмі кандидатам необхідно подати такі документи:

  1. Заява на участь у Програмі (додаток 1 до Програми).
  2. Завірені копії всіх сторінок паспорта громадянина України.
  3. Завірена копія ідентифікаційного коду.
  4. Заповнена та завірена кандидатом таблиця (додаток 3 до Програми) відповідно до критеріїв та розподілу балів, визначених додатком 2 до Програми.
  5. Інші підтверджуючі документи згідно з додатком 2 до Програми.

Пакети документів слід подавати через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Львівської міської ради. (пл. Ринок, 1, 1-й поверх, або районні представництва Центру) з 15 травня до 15 червня 2017 року.

Програму та перелік документів для подачі на участь у конкурсі можна завантажити за посиланням: https://drive.google.com/drive/u/0/folders/0B3nxXebWF0SReUI2dWhpVWtwN00, або в працівників управління молоді та спорту (записати на flash-накопичувач) за адресою: пл. Ринок, 1, кабінет 521 (5 поверх) або на сайті Львівської міської ради. Телефон для довідок: (032) 297-57-44.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...