ОСТАННІ НОВИНИ

Депутатку Куликівської селищної ради оштрафували за корупцію

|

Депутата Куликівської селищної ради оштрафували за корупцію на 3, 4 тисячі гривень. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі прокуратури у Львівській області.

За участі Червоноградської місцевої прокуратури Жовківським районним судом Львівської області в травні поточного року визнано винною депутата Куликівської селищної ради Жовківського району у вчиненні адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією.

Остання, будучи суб’єктом відповідальності за корупцію, всупереч інтересам держави та територіальної громади, не повідомила про наявність у неї реального конфлікту інтересів та проголосувала на сесії Куликівської селищної ради 09.03.2016 та 13.10.2016 за прийняття рішень про надання дозволу на виготовлення та затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність рідній сестрі, чим вчинила адміністративні правопорушення, передбачені ч.1, 2 ст.172-7 КУпАП.

За наслідками судового розгляду до винної особи застосовано стягнення у вигляді штрафу в сумі 3,4 тис грн. Постанова суду набрала законної сили.

На даний час прокуратурою вживаються заходи до скасування вказаних рішень, прийнятих в умовах конфлікту інтересів.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...