ОСТАННІ НОВИНИ

Львівському «Янголу Інститутської», що отримав смертельне поранення в АТО і вижив, виділили 210 тисяч

|

Сьогодні, 28 квітня, виконавчий комітет Львівської міської ради виділив 210 тисяч гривень допомоги пораненому у зоні АТО «янголу Інститутської» Ігорю Галушці. Про це повідомляє кореспондент Львівського порталу.

Як йдеться у проекті рішення, Галушці Ігорю Олександровичу надається одноразова матеріальна допомога у межах коштів, передбачених на фінансування Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян м. Львова. у частині надання допомог, пільг з послуг зв’язку та компенсаційних виплат, учаснику бойових дій, який брав безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, отримав у районі проведення антитерористичної операції вогнестрільне кульове поранення голови.

Як відомо, сержант, командир підрозділу Ігор Галушка у Мар’янці, рятуючи життя свого побратима, зазнав важкого поранення голови. Нині Ігоря лікують у Дніпропетровській обласній клінічній лікарні ім. І.І. Мечникова, де він оговтується від важкої операції на мозку. Зараз Ігор іде на поправку та передає вітання усім, хто його підтримує.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...