ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові депутати «списали» забудовнику 1,5 млн пайового внеску

|

Сьогодні, 27 квітня, під час засідання Львівської міськради 34 депутати проголосували за звільнення забудовника «Інтеграл-Буд» від сплати пайового внеску у бюджет Львова в розмірі 1, 5 млн грн. Про це повідомляє кореспондент Львівського порталу.

Як йдеться в пояснювальній записці рішення, ухвалами міської ради надано згоду на проведення в будівлях, що належать на праві власності територіальній громаді м Львова, робіт та затверджено договір інвестування виконання ремонтних та будівельно-монтажних робіт, укладеного між управлінням капітального будівництва ЛМР та ДП «Інтергал –Буд» ТзОВ «Фірма «Інтергал».

Договором передбачено та виконано наступні ремонтні та будівельно-монтажні роботи:

впорядкування тильної сторони фасаду будинку № 12 на вул.Ак.Гнатюка,12 (капітальний ремонт)

впорядкування тильної сторони фасаду будинку №5 на вулиці Леся Курбаса (реставрація);

впорядкування тильної сторони фасаду будинку № 7 на вул. Леся Курбаса (капітальний ремонт)

ремонтні роботи у театрі на вулиці Лесі Курбаса,3 (реставрація);

влаштування дахової котельні у театрі на вулиці Леся Курбаса,3 (реставрація)

Управління контролю та аудиту департаменту «Адміністрація міського голови» погоджено кошторисну вартість виконання ремонтних та будівельно-монтажних робіт на загальну суму 1 591 606,47 грн.

«Враховуючи внесок ДП «Інтергал-Буд» ТзОВ «Фірма «Інтергал» у соціально-економічний розвиток м. Львова, проект ухвали міської ради про часткове звільнення ТзОВ «Патриаком» від сплати частини пайового внеску у створенні та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Львова на суму 1 591 606,47 грн, зарахувавши витрати, понесені Інвестором будівництва для проведення в будівлях, що належать на праві власності територіальній громаді м Львова, ремонтних та будівельно – монтажних робіт», – зазначається у документі.

 

Нагадаємо, питання звільнення цього забудовника від пайового внеску вже неодноразово розглядалося на засідання сесії, втім депутати своєї згоди на це рішення не давали.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *