ОСТАННІ НОВИНИ

Членів ДВК готували у Львові до проведення місцевих виборів

|

У межах проектів міжнародної технічної допомоги, що реалізує Центральна виборча комісія та Міжнародна фундація виборчих систем (IFES), 19 квітня у приміщенні Львівської облдержадміністрації відбулося навчання членів дільничних виборчих комісії щодо підготовки і проведення місцевих виборів 30 квітня. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ЛОДА.

За словами начальника відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату облдержадміністрації Федора Алєйнікова, захід провели з метою ефективної організації підготовки та проведення перших виборів депутатів Великолюбінської селищної Городоцького району, Магерівської селищної Жовківського району і Розвадівської сільської Миколаївського району рад об’єднаних територіальних громад та відповідних селищних і сільського голів, а також виконання на належному професійному рівні виборчими комісіями своїх повноважень.

Додамо, що у Львівській області до 14 квітня створили  38 дільничних виборчих комісій у складі голови, заступника голови, секретаря та інших членів комісії.

Окрім зазначених вище, 30 квітня на території області відбудуться також перші вибори Чишківського, Винничківського, Пасіки-Зубрицького і Кротошинського старост Давидівської сільської об’єднаної територіальної громади Пустомитівського району і проміжні вибори депутата Бісковицької сільської ради Самбірського району.

 

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...