ОСТАННІ НОВИНИ

У четвер пройде черговий суд щодо парку «Знесіння». Львів’ян кличуть на пікет

|

У четвер, 13 квітня, біля Львівський апеляційний господарський суду пройде пікет у справі парку «Знесіння». Про це Львівському порталу повідомили організатори.

Так, о 10:30 год.  — пікет, о 11:00 — слухання справи щодо незаконної реєстрації незавершеного будівництва (Довбуша, 15) компанією “Архібуд” на території Регіонального ландшафтного парку “Знесіння” (Кайзервальд).

Нагадаємо, 7 квітня Господарський суд Львівської області частково задовольнив позов щодо забудови ТзОВ “Архібуд” парку «Знесіння».

Реклама партнерів

Як повідомлялось,20 лютого у Львові суд заборонив проводити будівельні роботи на Довбуша, 15.

Як відомо, будівництво пов’язаною із народними депутатами від БПП Ярославом та Богданом Дубневичами. Воно ведеться фірмою «Архібуд» на вул. Довбуша із порушеннями природоохоронного, оборонного та земельного законодавств. Історія з цим парком триває ще з 2007 року і тягне за собою не одну оборудку та судову тяганину. Детальніше про незаконне будівництво у парку «Знесіння» Львівський портал писав у матеріалі: «Чим дихатимеш, Львове? Як місту відтяли частину «зелених» легень на поталу забудовникам».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...