Спортсмени Львівщини завоювали медалі на Чемпіонаті та Кубку України зі спортивного орієнтування

|

Спортсмени зі Львівщини вибороли золоті медалі в особистому чемпіонаті України та Кубку України зі спортивного орієнтування, які відбувалися у Трускавці. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

Загалом за медалі у цих та Всеукраїнських змаганнях серед вихованців ДЮСШ та позашкільних закладів зі спортивного орієнтування змагалися 540 спортсменів з 19 областей України та міста Києва.

Як інформують в управлінні фізичної культури та спорту, два «золота» чемпіонату України виборов представник Львівщини Олександр Кратов на подовженій та скороченій дистанціях, а також одну «срібну» медаль на надкороткій дистанції.

Чемпіонкою України серед дівчат віком 14 років на подовженій дистанції стала львів’янка Юлія Мартинів.