ОСТАННІ НОВИНИ

Незаконне будівництво у парку «Знесіння» має перевірити поліція

|

Будівництво на території парку «Знесіння» у Львові за адресою вулиця Довбуша, 15 ведеться без дозвільних документів та необхідної проектної документації. Про це йдеться у відповіді Міністерства культури України на звернення народного депутата Ігоря Васюника, яке є у розпорядженні Львівського порталу.

Як йдеться у відповіді на звернення, земельна ділянка за вказаною адресою розташована в межах історичного ареалу, затвердженого рішенням Львівської міської ради та в межах історичної забудови, внесеної до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

«У разі будівництва або реконструкції об’єктів, які розташовані в межах історичних ареалів, роботи здійснюються на підставі науково-проектної документації, якій передує розробка історико-містобудівного обґрунтування», – йдеться у документі.

Таким чином Міністерство культури вкотре нагадує, що ТзОВ «Архібуд», згідно законодавства України, мало би звернутися за дозволом до органу вищої виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони культурної спадини, тобто до Мінкультури.

«Водночас, за результатами перевірки електронної бази даних документообігу Міністерства культури України погоджень науково-проектної документації, дозволів на проведення земельних робіт на вул. Довбуша, 15 у м. Львові Мінкультури не надавалось», – наголошується у відповіді на депутатське звернення.

Окрім того, у Міністерстві повідомили, що у зв’язку з тим, що у забудовника немає усіх необхідних дозволів та проектних документів, відомство звернулося до правоохоронців.

«Міністерство культури надало до Головного управління національної поліції у Львівській області всі наявні в  Мінкультури матеріали із вищесказаного питання та звернулося з проханням здійснити перевірку законності проведення робіт на вул. Довбуша, 15 у м. Львові, вжити за необхідності відповідні заходи», – йдеться у документі.

Нагадаємо, що одне кримінальне провадження щодо забудовника ТзОВ «Архібуд» уже відкрито: воно стосується вирубки дерев у парку.

Як відомо, будівництво пов’язаною із народними депутатами від БПП Ярославом та Богданом Дубневичами. Воно ведеться фірмою «Архібуд» на вул. Довбуша із порушеннями природоохоронного, оборонного та земельного законодавств. Історія з цим парком триває ще з 2007 року і тягне за собою не одну оборудку та судову тяганину. Детальніше про незаконне будівництво у парку «Знесіння» Львівський портал писав у матеріалі: «Чим дихатимеш, Львове? Як місту відтяли частину «зелених» легень на поталу забудовникам».

 

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...