ОСТАННІ НОВИНИ

Мешканців Львівщини запрошують на традиційне сходження на вершину українських Карпат

|

Мешканців Львівщини 25 березня запрошують на традиційне сходження на вершину українських Карпат. Про це Львівському порталу повідомила заступник начальника управління фізичної культури та спорту Оксана Вацеба.

Управління фізичної культури та спорту обласної державної адміністрації спільно з обласною федерацією спортивного туризму та туристсько-альпіністським центром «Скеля» запрошують усіх бажаючих до участі у традиційному масовому сходженні на гору Говерла «Говерляна-2017». Сходження відбудеться 25 березня 2017 року.

Сходження здійснюватимуть зі сторони селища Ворохта Івано-Франківської області ущелиною річки Прут – через Карпатський національний природний парк та урочище “Заросляк”.

Учасниками сходження можуть бути усі фізично здорові та активні особи віком від 14 років, бажано з навичками участі у зимових походах вихідного дня (діти молодші 14 років – тільки у супроводі дорослих).

Перед початком сходження кожен учасник отримує інструктаж із техніки безпеки та правил поведінки, а під час сходження зобов’язаний неухильно виконувати розпорядження штабу, інструкторів та членів пошуково-рятувального загону. Очолює сходження та прокладає маршрут на вершину, здійснюючи контроль за безпеку руху, штурмова група досвідчених інструкторів-альпіністів.

Учасники піднімаються на вершину кожен у своєму загоні. Загальний час сходження (підйом і спуск) близько 8 годин.

Учасникам сходження потрібно мати: теплий вітронепроникний костюм, куртку, шапку, рукавиці, сонцезахисні окуляри, теплі шкарпетки, черевики типу “вібрам” з бахілами, запасний змінний одяг, взуття, харчі для споживання у вагоні потяга та в польових умовах, термос з гарячим чаєм, сухофрукти, яблука, лимон, солодощі тощо. У випадку відсутності необхідного спорядження учасник до сходження допускатися не буде.

Збір та реєстрація учасників сходження передбачається у п’ятницю, 24 березня о 21:00 год в центральному залі головного залізничного вокзалу станції Львів. Учасники “Говерляни-2017” організовано розсаджуються у вагони спеціального поїзда, який відправляється зі Львова о 22:00 год і який прибуде на станцію Ворохта Івано-Франківської області о 5:00 год ранку 25 березня.

Далі туристів автобусами організовано підвезуть до верхів’я ущелини, звідки почнеться пішохідна частина сходження.

Після завершення сходження та спуску з вершини учасників “Говерляни” автобусом підвезуть до потяга. Відправлення спеціального потяга зі станції Ворохта –  25 березня о 22:00 год.

До Львова спеціальний поїзд прибуде 26 березня орієнтовно о 4:00-5:00 год ранку.

Участь у сходженні є добровільною та фінансується за рахунок учасників або організацій. Організаційний внесок від учасника сходження – 350грн.

Попередні групові заявки від туристських клубів, осередків фізичної культури та спорту, підприємств, навчальних закладів та інших організацій для резервування місць у спеціальному поїзді подавати до Львівської обласної організації спортивного туризму (м. Львів, вул. Залізнична, 16) до голови оргкомітету Михайла Сідорова за телефонами 096-608-90-54, 093-624-16-62, 261-31-95.

Фото: ЛОДА

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...