ОСТАННІ НОВИНИ

В середу у Львові розглянуть апеляційну скаргу адвоката замовника замаху на Копитка

|

У середу, 15 березня, о 14:30 в Апеляційному суді Львівської області відбудеться розгляд апеляційної скарги адвоката Валентина Новікова на ухвалу Галицького районного суду Львова від 3 березня 2017 року про обрання запобіжного заходу підозрюваному Дмитру Гаврилюку. Про це Форпосту повідомив сам адвокат.

Нагадуємо, 2 лютого 2017 року апеляційний суд Львівської області скасував Ухвалу Галицького районного суду м. Львова від 18 січня 2017 року про продовження строку тримання під вартою Гаврилюку терміном на 60 днів, тобто до 18 березня 2017 року, та ухвалив нову Ухвалу, якою визначив підозрюваному Гаврилюку заставу у розмірі 450 мінімальних заробітних плат, що становить 1,440 000 грн. Однак, наступного ж дня ухвалою Галицького районного суду Львова обрано Гаврилюку запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Дмитра Гаврилюка підозрюють у спробі замаху на знаного львівського бізнесмена Богдана Копитка.

Реклама партнерів

Як відомо, 29 серпня у Старому Селі вибухнув автомобіль, що належав «Львівхолодкомбінату», унаслідок чого загинули три особи. Згодом стало відомо, що «Мерс», який вибухнув під Львовом, ще й розстріляли. Пізніше з’явилась інформація, що, ймовірно, це був замах на керівника ПАТ «Львівський холодокомбінат» Богдана Копитка, який є доволі відомою особою у вузьких кримінальних колах. В свою чергу, «Лімо» не пов’язує підрив їхнього автомобіля із діяльністю підприємства.

З місця подій вилучено реактивний протитанковий гранатомет, п’ять патронів травматичної дії, три деформовані кулі та 115 гільз від патронів, два магазини до автомата Калашникова. Вибухівку заклали заздалегідь, ще під час укладення на цьому місці нового дорожнього покриття.

У вересні у Києві затримали замовника замаху на життя бізнесмена Богдана Копитка. Під час прес-конференції перший заступник глави Нацполіції України Вадим Троян повідомив усі деталі, суми і дійових осіб замаху на вбивство. Один із затриманих у справі – член злочинної банди відомого кримінального авторитета Володимира Дідуха (Вова Морда) Дмитро Гаврилюк. Відтак, 30 вересня 2016 року замовника і чотирьох виконавців замаху на Копитка арештували.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.