ОСТАННІ НОВИНИ

Садовий розказав, коли по всьому Львову запрацюють сміттєпресувальні станції

|

Міський голова Львова Андрій Садовий розповів, коли впроваджуватимуть в життя «сміттєву» ухвалу, яку погодили на Водохреща. Про це сьогодні, 2 березня, він повідомив журналістам під час брифінгу, передає кореспондент Львівського порталу.

«Це є законна ухвала на випадок екстремальної ситуації. Якщо така ситуація наступить, будемо впроваджувати її в життя. На сьогодні такої потреби нема, якщо вона з’явиться завтра-післязавтра, то будемо публічно про це говоорити», – наголосив мер.

Також Андрій Садовий розповів про те, що цього тижня в різних регіонах України заблокували 18 машин із львівським сміттям: «Нині я отримав інформацію про те, що близько 18 машин, які вивозять сміття зі Львова за блоковані по всій Україні, арештовані на майданчиках. Це нам передають такий «привіт» центральні органи влади…».

Також мер додав, що жодної пропозиції щодо нової ділянки для полігону під сміття. І з цього приводу Андрій Садовий скерував листі і обласній адміністрації, і прем’єру. «Відкритим залишається питання про нову ділянку під полігон, який ми зобов’язані зробити не лише для міста Львова, а й для 4 навколишніх районів області. Але цю ділянку нам повинні передати», – наголосив він.

Як повідомляв Львівський портал, 19 січня, Львівська міська рада прийняли ухвалу, якою  визначила 5 ділянок, де будуть розташовані станції для перевантаження та брикетування сміття.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...