ОСТАННІ НОВИНИ

Гройсман вимагає реальний план дій із рекультивації Грибовицького сміттєзвалища

|

Прем’єр-міністр України  Володимир Гройсман у рамках  робочої поїздки до Львівської області вимагає у Львівської влади створити реальний план дій із рекультивації Грибовицького полігону із врахування думки мешканців найближчих сіл. Про це він заявив під час зустрічі із журналістами, передає кореспондент Львівського порталу.

За словами В. Гройсмана, зі столиці до Львова делегують представників міністерств та відповідних органів, які допоможуть міській владі вирішити проблему рекультивації.

«Не хочу, щоб на цій темі спекулювали. Ми маємо створити план дій, щодо рекультивації Грибовицького полігону на шість місяців. А далі має бути сталий план управління цим зараз екологічно небезпечним об’єктом. Це буде зобов’язанням Львівської міської ради на  десятиріччя. Вона має забезпечити фінансування, управління цим об’єктом, який має бути закритий, і тут нема інших варіантів», – наголосив володимир Гройсман.

За його словами, потрібно здійснити низку завдань щодо технологічного пересипання та дегазації полігону.

На питання журналістів про те, чи Грибовицьке сміттєзвалище укріплюватимуть тюками з новим сміттям. Володимир Гройсман відповів: «Рекультивацією полігону має займатися ЛМР, а не прем’єр-міністр. Місцева влада обиратиме необхідні методи».

Як відомо, Володимир Гройсман дав Садовому шість місяців для зведення нового сміттєпереробного комплексу. Також вже офіційно відомо, що повідомляв, новий полігон для львівського сміття створять на Яворівщині. Сьогодні Володимир Гройсман приїхав домовлятися, щоб на Грибовичі тимчасово возили сміття.

Якщо влада Львова неспроможна вирішити проблему зі сміттям необхідно допомогти львів’янам. Відповідну вказівку дав Президент України Петро Порошенко.

Як відомо до моменту Грибовицької трагедії Львів відмовив 43 інвесторам у будівництві сміттєпереробного заводу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *