ОСТАННІ НОВИНИ

Великі підприємства Львова торік наповнили міський бюджет на 357 мільйонів

|

Із початку 2016 року великі підприємства розташовані в межах Львова сплатили до місцевого бюджету 357 млн грн. Фактичні надходження від великого бізнесу перевищили прогнозний показник на 12 млн грн. Зокрема, у грудні міська скарбниця наповнилась на 40 млн грн. Про це Львівському порталу повідомили у Львівському управлінні Офісу ВПП ДФС.

гроші

Як зазначила начальник Львівського управління Офісу великих платників податків ДФС Нонна Багмет, найбільш вагомим джерелом наповнення міського бюджету є податок на доходи фізичних осіб. З початку року представники великого бізнесу сплатили 255 млн грн цього податку. Крім того, великі платники перерахували до місцевого бюджету 82,5 млн грн податку на прибуток підприємств, 16 млн грн рентної плати за спеціальне використання води  та 3 млн грн плати за ліцензії.

Перевиконання місцевого бюджету вдалося досягнути за рахунок проведеної роботи щодо збільшення заробітної плати по великих платниках податків. Так, згідно статистичних даних приріст середньомісячної номінальної зарплати в регіоні склав 121,4%, а платниками Львівського управління забезпечено приріст на 153,5%, що дозволило додатково мобілізувати 118,6 млн грн ПДФО.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *