ОСТАННІ НОВИНИ

Музей народної архітектури у Львові ігнорує присвоєння йому імені Климентія Шептицького?

|

Настоятель Свято-Іванівської Лаври, єрм. Юстин Бойко (студит Студійського Уставу УГКЦ) звинуватив Музей народної архітектури та побуту у Львові (Шевченківський гай) в  тривалому бойкотуванні  рішення Львівської міської ради, яким було присвоєно цьому музею ім’я Климентія Шептицького. Про це священнослужитель повідомив у Facebook, передає кореспондент Львівського порталу.

muzey

«Музей народної архітектури та побуту у Львові оголосив  свідомий неофіційний бойкот усім свідомим львів`янам, науковим працівникам та інтелігенції,  громадським діячам та науковим дослідникам,  Львівській міській раді та її депутатам!

Такий висновок напрошується з того, що, незважаючи на те, що:

Реклама партнерів

– 1 грудня 2016 року (минуло понад місяць часу) Львівською міською радою було проголосоване рішення про присвоєння імені Климентія Шептицького Музею народної архітектури та побуту у Львові,

– була проведена відповідна державна реєстрація нової назви (про що свідчить відповідний запис у Державному реєстрі),

Керівництво музею цілковито ігнорує це рішення, як на сайті Музею, так і у офіційних назвах чи приготуванннях до Різдвяних Свят!

Мої неодноразові звернення до заступника Львівського міського голови п. Андрія Москаленка та інших посадових осіб не дали жодних результатів! Виглядає, щони є безсилі перед свавіллям керівництва Музею!

Такий стан речей змушує мене  апелювати до громадськості!

У мене існує велике побоювання, підозріння, а також факти, що запущено процес ліквідації Музею як унікальної наукової інституції, початки яої заклав праведний митрополит Андрей Шептицький – Мойсей Українського Народу!

Львів’яни, якщо Ви хочете зберегти Музей народної архітектури та побуту у Львові не мовчіть!

На наших очах у нас крадуть Українську історію нашого рідного міста Львова!

Не даймо перетворити цієї перлини Львова, що її нам залишив у спадок праведний митрополит Андрей Шептицький у ще один “розважальний” центр вседозвілля!

Нехай він стане місцем альтернативного відпочинку, у якому культура і духовність становитимуть чудову гармонію!»,- написав він.

Нагадаємо, 1 грудня депутати міськради Львова проголосували за присвоєння Музею народної архітектури та побуту імені Климентія Шептицького.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...